כניסה להורים 

מי אנחנו
הגישה החינוכית
חוגים ופעילויות
עדכונים
תפריט שבועי
לוח חופשות

מי אנחנו

שמי טלי בר, בת 42, נשואה ואם לשלושה: מאי, רגב וניב. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי לגיל הרך. נמצאת שנה לפני סיום לימודים במכון אדלר, במסלול להנחיית קבוצות הורים. ולכן אצלנו בגן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בכל הקשור להתמודדות עם קשיי היום יום בגידול הילדים ותהנו מקיומן של הנחיות וסדנאות להורים לפי גישת אדלר.
 
בכניסה לסביון (צמוד לשכונת רימון), הגשמתי את חלומי והקמתי את גן בגובה העיניים. הגן פעל בעבר בגני יהודה ולפני שנתיים עברנו לרח' רימונית בסביון.
הגן קיבל את כל אישורי הרשויות כדי לפעול כחוק ובכלל זה אישורי כיבוי אש ומשרד הבריאות.
 
הגן מחולק ל - 3 קבוצות גיל
תינוקיה - עד גיל שנה, מטופלים בידי 2 מטפלות מסורות ואוהבות.
צעירים - פעוטות בין גיל שנה לשנתיים מלווים במסירות ואהבה בידי 2 מטפלות.
בוגרים - גילאי שנתיים עד שלוש וחצי המלווים ומטופלים ע"י גננת ושתי מטפלות.
 
צוות הגן הינו צוות קבוע שמלווה את הגן מיום הקמתו במסירות, באחריות ובתחושת אכפתיות. כאמא, נושא בחירת הצוות בגן, ובד בבד שמירה על הצוות הקיים הינו נושא הזוכה לתשומת לב רבה ונתפס בעיני כנושא בעל חשיבות עליונה ומעיד על היחסים הטובים והפוריים השוררים ביני ובין הצוות ובין נשות הצוות עצמן.
 
בחצר הגן פזורים מתקנים בטיחותיים המתאימים לגיל הילדים מבחינה התפתחותית.
בכל אחת משלוש הקבוצות יש שפע משחקים, פעילויות וגרויים ויזואליים, אודיטוריים ותחושתיים המתאמים לגיל הילדים ומאפשרים לכל ילד לפנות לעשיה המעניינת אותו - מגוון רב של משחקים, ספריית גן עשירה ממנה נהנים הילדים במהלך היום בגן, ומשאילים ממנה שספרים אחת לשבוע, ערב רב של שירים, דיקלומים ויצירות מוסיקליות, בכל הנושאים הנלמדים במהלך השנה, פעילויות תנועה והתמצאות במרחב, פעילויות יצירה מגוונות, ומעניינות יומיומיות בהתאם לנושא בו אנו עוסקים בגן.
 
בנוסף לפעילויות בגן, מתקיימים 3 חוגים: מוסיקה, תנועה, חוג בע"ח, 3 חוגים אלה מעשירים ומגוונים את העשיה בגן.
אתם מוזמנים להגיע....
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-