כניסה להורים 

מי אנחנו
הגישה החינוכית
חוגים ופעילויות
עדכונים
תפריט שבועי
לוח חופשות

הגישה החינוכית

בגן "בגובה העיניים", אנו מאמינות שתפקיד הגן לתת מענה להורה ולילד כאחד.
כולנו, כל בני האדם זקוקים לאהוב להשתייך, להרגיש בעלי ערך ולהיות תורמים לעצמנו ולחברה. אלו הם חלק ממשימות החיים של ילדינו הרכים וגם שלנו ההורים.
 ילד זקוק לחוש תחושה של שייכות - התחושה שהוא רצוי, חשוב ואהוב.
אהבה, קבלה, תחושת יציבות, ועקביות - כל אלה מהווים קרקע פוריה ליצירת תחושת השייכות של הילד והן הבסיס היציב והקבוע לעבודתנו בגן.
חזון הגן הוא לאפשר לכל ילד לפתח תחושת שייכות לגן, תוך כדי התנהגויות תורמות ומועילות לקבוצה. אנו עושות זאת באמצעות סמכות תומכת , עידוד ליצירת "קבוצת שייכות", לימוד דיאלוג לקראת הסכמה במצבי קונפליקט ואמונה בכוחם של הילדים .
 
בגן "בגובה העיניים" כשם הגן כך אנו נוהגות, מדברות עם ילדיכם "בגובה העיניים" מתוך דיאלוג מכבד, קשובות לצרכיו, לרצונותיו, שמות לב לכשרונותיו , ליכולותיו ולקשייו ומסייעות לילד להתמודד במהלך יומו בגן וזאת תוך שמירה על סדר היום והצבת גבולות - החשובים כל כך ליצירת תחושת הבטחון של הילד.
 
הגיל הרך הינו משמעותי ביותר בעיצוב אישיותו של הילד, מכיוון שהילד מבלה שעות ארוכות בגן יש לגן חלק משמעותי ביותר בעיצוב אישיותו : הקניית ערכים, לימוד מיומנויות חברתיות, רגשיות וקוגניטיבית, מוטוריות וסנסוריות כשהחשיבות העיקרית בעיננו הינה התהליך ולא התוצר. כל אחת מאיתנו מסייעת לילדים בהמון אהבה ותשומת לב אישית, לרכוש בטחון ואמון בעצמם וביכולותיהם תוך תמיכה, עידוד וליווי בפעילויות השונות בגן.
 
לפי תפיסת עולמנו גם אתם ההורים בגן לקוחות בעלי צרכים לפיכך, חשוב לנו לתת לכם ההורים, מענה מקסימלי בהתאם למדיניות הגן.
כחלק מהכשרתי, נהנים ההורים בגן מייעוץ אישי ומקצועי בכל הקשור להתמודדות עם קשיים בנושא גידול הילדם
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-